Na tej stronie pobierzesz program:

Menadżer Serwisu 2010

Opis:
Menadżer Serwisu to program dla firm prowadzących serwis urządzeń biurowych. Nie wyklucza to oczywiście możliwości korzystania z niego w innym celu niż prowadzone serwisy. Jednakże większość funkcji programu jest stworzona właśnie pod tym kontem, co może nieco utrudniać inne wykorzystanie.

Prace nad programem prowadzone były we współpracy z istniejącymi serwisami, co pozwoliło optymalnie podnieść jego funkcjonalność nie tworząc jednocześnie narzędzi, które nie byłyby używane, lub byłyby używane bardzo rzadko.

Aplikacja pozwala na prowadzenie ewidencji serwisowanych urządzeń poprzez tworzone zlecenia, a następnie ich wprowadzanie do bazy po wykonanej usłudze. Tak tworzona baza pozwala zgromadzić informacje na temat obsługiwanych klientów, posiadanych przez nich urządzeń oraz prace, jakie zostały wykonane w związku z ich serwisowaniem. Tworzona historia dla danego urządzenia pozwala na późniejszą analizę jego pracy, rodzajów wykonanych usług, wymienionych części oraz związanych z tym kosztami.

Baza pozwala również planować pracę na bliższe i dalsze okresy przez systematyczne zapisywanie terminów następnych planowanych wizyt serwisowych oraz ewidencjonowanie już zgłoszonych serwisów. Raportowanie o obrotach poszczególnych serwisantów pozwala na łatwą analizę ich okresowej pracy, co dodatkowo ułatwia wiele pracy w firmie.
Data dodania:
18 Jun 2009 12:12:11
Data dodania:
21 Oct 2009 22:40:37
Rozmiar:
7.8MB
Pobrań:
1867
Licencja:
Shareware (testowa)
Wersja:
2010
Autor:
Krzysztof Pietras
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Menadżer Serwisu 2010 Pobierz